Collection: Feeding

54 products
  • Re-Play Fork & Spoon Utensil Pair :: Choose Color
    3 reviews
    Regular price
    $1.70
    Sale price
    $1.70
    Regular price
    $2.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play 10 oz Drinking Cup :: Choose Color
    1 review
    Regular price
    $2.98
    Sale price
    $2.98
    Regular price
    $3.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play 7" Divided Plate :: Choose Color
    2 reviews
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play 12 oz Bowl :: Choose Color
    1 review
    Regular price
    $2.98
    Sale price
    $2.98
    Regular price
    $3.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play 7" Flat Plate :: Choose Color
    2 reviews
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play No-Spill Sippy Cup :: Choose Color
    1 review
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    $5.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play Single Snack Pod :: Choose Color
    Regular price
    $5.10
    Sale price
    $5.10
    Regular price
    $6.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play Straw Cup :: Choose Color
    1 review
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    $5.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play Mix & Match 9-piece Tableware Set
    Regular price
    $23.80
    Sale price
    $23.80
    Regular price
    $28.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play Mix & Match :: 7-Piece Snack Stack
    Regular price
    $17.85
    Sale price
    $17.85
    Regular price
    $21.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Cubes (16oz) 4pk - Garden Pack
    1 review
    Regular price
    $33.99
    Sale price
    $33.99
    Regular price
    $39.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Meal Cube (28oz) - Grape
    Regular price
    $10.19
    Sale price
    $10.19
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cubes (4oz) 4pk - Garden Pack
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    $19.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Teething Egg :: Eggware Utensils - Mint Set (3 pk)
    Regular price
    $15.29
    Sale price
    $15.29
    Regular price
    $17.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play Mix & Match :: 5-Piece Snack Stack
    Regular price
    $12.75
    Sale price
    $12.75
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Bowl (12oz) - Blueberry
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Meal Cube (28oz) - Pea
    1 review
    Regular price
    $10.19
    Sale price
    $10.19
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Meal Cube (28oz) - Blueberry
    Regular price
    $10.19
    Sale price
    $10.19
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Snack Cubes (7oz) 4pk - Garden Pack
    1 review
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    $19.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Teething Egg :: Eggware Utensils - Lavender Set (3 pk)
    Regular price
    $15.29
    Sale price
    $15.29
    Regular price
    $17.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Bowl (5.4oz) - Grape
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cubes (4oz) 2pk - Raspberry/Carrot
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play No-Spill Sippy Cup :: Fireman
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    $5.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green Baby Starter Set - 6 piece
    Regular price
    $29.74
    Sale price
    $29.74
    Regular price
    $34.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Bowl (12oz) - Carrot
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Bowl (12oz) - Grape
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Bowl (12oz) - Pea
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Bowl (5.4oz) - Carrot
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Bowl (5.4oz) - Pea
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Bowl (5.4oz) - Blueberry
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Tub (5oz) - Carrot
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Meal Cube (28oz) - Carrot
    Regular price
    $10.19
    Sale price
    $10.19
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Tub (5oz) - Grape
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Tub (5oz) - Pea
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Tub (5oz) - Blueberry
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Cube (16oz) - Carrot
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Cube (16oz) - Pea
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Cube (16oz) - Blueberry
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Cube (16oz) - Grape
    wean green
    Regular price
    $9.34
    Sale price
    $9.34
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Snack Cube (7oz) - Grape
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Snack Cube (7oz) - Carrot
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Snack Cube (7oz) - Pea
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Snack Cube (7oz) - Blueberry
    1 review
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cube (4oz) - Pea
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cube (4oz) - Grape
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cube (4oz) - Carrot
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Lunch Bowls (12oz) 4pk - Garden Pack
    Regular price
    $33.99
    Sale price
    $33.99
    Regular price
    $39.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cube (4oz) - Blueberry
    Wean Green Cube Blueberry
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Bowls (5.4oz) 4pk - Garden Pack
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    $19.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Tubs (5oz) 4pk - Garden Pack
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    $19.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wean Green :: Wean Cubes (4oz) 2pk - Blueberry/Pea
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Teething Egg :: Eggware Utensils - Blue Set (3 pk)
    Regular price
    $15.29
    Sale price
    $15.29
    Regular price
    $17.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play Straw Lid (Lid + Straw) :: Choose Color
    1 review
    Regular price
    $2.34
    Sale price
    $2.34
    Regular price
    $2.75
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Re-Play No-Spill Sippy Cup :: Princess
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    $5.00
    Unit price
    per 
    Sold out